Gdynia, Janowska

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 84,10 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdynia , Janowska
  • Rok budowy : 1957
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : Q608810
  • Cena za m2 : 4387.63 PLN

REZERWACJA


MIESZKANIE W DOMU Z DUŻYM OGRODEM - IDELANE DLA MŁODEJ RODZINY Z DZIEĆMI

Na sprzedaż słoneczne południowo - zachodnie mieszkanie, położone na wysokim parterze w budynku dwurodzinnym o powierzchni 84,50 m2.

Do mieszkania przynależny ładna działka przed mieszkniem o powierzchni 512 m2 na której można zagospodarować swój ogród, postawić np garaż, wiatę grilową lub nawet drugi budynek mieszkalny - nieruchomość stawarza duże możliwości.

Mieszkanie ma wysokość 2,8 m przez co jest przestronne i w jego skład wchodzą :

salon (25,70m2),stona południowa

sypialnia (16,70m2) strona wschodnia,

weranda (14,4m2) wejście z salonu lub sypialni strona południowa, która może z powodzeniem pełnić funkcę sypialni bądź pokoju dziecięcego,

kuchnia (11,40m2), strona północna

wc (1,3m2 po remoncie),

część łazienkowa (2,5m2) w przedsionku z kabiną prysznicową,

hol (7,3m2 z możliwością zaaranżowania jego częsci na łazienkę),

korytarz 3,6m2

piwnica pod mieszkaniem (55m2).

Standard wykończenia: łazienka i wc po remoncie: glazura, terakota, salon wycekolowany, pozostałe pomieszczenia do remontu (ściany i podłogi obecnie wykłądziny PCV). W mieszkaniu i przy furtce jest domofon.

W mieszkaniu nowa instalacja grzewcza, grzejniki typu Purmo i nowy ekonomiczny piec dwufunkcyjny gazowy Brojte Energy Komfort,

Sieć gazowa, elektryczna oraz wodnokanalizacyjna z sieci miejskiejj. Budynek jest zamieszkały przez 2-rodziny, które mają całkowicie osobne wejścia do mieszkań oraz osobno ogrodzone działki i własny ogródek, dach wykonany z blachodachówki do remoncie.

Nieruchomość z odzielnymi Księgami Wieczystymi na mieszkanie i działkę.


Mieszkanie znajduje się w Gdyńskiej dzielnicy Cisowa, blisko do lasu, 5 minut od przystanku autobusowego, 10 minut od stacji SKM. Dla zmotoryzowanych dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmuje 3 minuty, do Centrum Gdyni 15, a do Portu Lotniczego można dostać się w pół godziny. W okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe, m. in. szkoły, przedszkola, sklep osiedlowy, Tesco 24H, Biedronka, McDonald's i wiele innych.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.