Gdynia, Górnicza

Mieszkanie na sprzedaż
560 000 lists.currency.lists.currency.560000.00
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 119,89 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Gdynia Wielki Kack , Górnicza
  • Rok budowy : 1998
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : Q429198
  • Cena za m2 : 4670.95 PLN

UWAGA!!! NOWA CENA!!!!

GDYNIA WIELKI KACK dzielnica oddalona o  9 km od centrum miasta.
Oferowane mieszkanie  o pow.  120 m2  położone na monitorowanym i strzeżonym osiedlu z 1998 roku. 

Budynek zbudowany w nowej technologii, co zapewnia dobrą i ekonomiczną eksploatację mieszkania. Dodatkowo, na zlecenie wspólnoty, w budynku zostało wykonane badanie termiczne, którego wynik dla całego budynku a co za tym idzie i dla tego lokalu, jest bardzo dobry, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Mieszkanie podzielone jest na dwa poziomy:

Poziom I - w skład którego wchodzi salon o pow. 28m2 otwartą przestrzenią połączony z przedpokojem a następnie z kuchnią o pow. 10m2, jest tu jeszcze sypialnia (12m2) oraz łazienka (3m2). Na podłogach poza sypialnią z wykładziną dywanową jest terakota i panele, ściany gładzone (cekol). Kuchnia z jadalnią umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, a łazienka z kabiną prysznicową wyposażona jest w armaturę firmy Villeroy&Boch.
Wystawa okien wschód -południe - zachód - przy czym balkon znajduje się od strony płd.-zach.
Z poziomu I na poziom II prowadzą schody drewniane o lekkiej konstrukcji.

Poziom II - na który składają się 3 pokoje o pow. 17, 12 i 11 m2 ) oraz przedpokój i antresola gdzie na podłogach są położone panele. Łazienka z wanną narożną i hydromasażem, glazura, terakota w jasnej subtelnej tonacji.
Poziom II nie ma skosów, jest to pełna wysokość pomieszczeń.
Mieszkanie jest doskonale doświetlone, położenie lokalu na III i IV piętrze tego budynku zyskuje na przestrzeni oraz świetle dnia, które doskonale dociera do wszystkich pomieszczeń mieszkania.

Właściciele nieruchomości korzystają z przynależnego do mieszkania garażu o pow. 18,74 m2 znajdującego się na parterze budynku. Cena zakupu tego pomieszczenia to 18.000 PLN a także z 1 miejsca postojowego naziemnego na zamkniętej części osiedla.
 
Dzielnica posiada pełną infrastrukturę charakterystyczną dla nowego osiedla, gdzie znajdują się szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia i lokale handlowo-usługowe.

Dodatkowym atutem jest bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej  i w związku z tym do szybkiej komunikacji w obrębie Trójmiasta oraz  bardzo dobra komunikacja do Centrum Gdyni.

POLECAMY i ZAPRASZAMY na PREZENTACJĘ !!!!