Gdańsk, Myśliwskie Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż
475 000 lists.currency.lists.currency.475000.00
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 66,40 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Gdańsk Morena , Myśliwskie Wzgórze
  • Rok budowy : 2011
  • Piętro: 1 na 3
  • Numer oferty : Q860184
  • Cena za m2 : 7153.61 PLN

Mieszkanie 4 pokojowe 64,60m2 o całkowitej powierzchni 66,40m2 mieszczące się na pierwszym piętrze III piętrowego budynku.
Budynek nowoczesny wyposażony w cichobieżną windę, zadbana klatka schodowa, przed blokiem plac zabaw dla dzieci.
Mieszkanie słoneczne okna wychodzą na dwie strony. W części dziennej przedpokój z dużą szafą w zabudowie i pokój z aneksem kuchennym, do łazienki i trzech pozostałych pokoi prowadzi drugi przedpokój.
W pokoju dziennym zabudowy stałe pod wymiar, kuchnia umeblowana i wyposażona sprzęt AGD w zabudowie: lodówka, oddzielny piekarnik elektryczny, mikrofalówka, zmywarka firmy Whirlpool, płyta indukcyjna i okap firmy Amica, łazienka z wanną w kaflach. Okna PCV z roletami wewnętrznymi, na podłogach w przedpokoju, kuchni i pokojach panele, w łazience kafle, drzwi wewnętrzne drewniane.
Mieszkanie posiada duży balkon do którego jest wyjście z salonu oraz komórkę lokatorską o powierzchni 1,80m2
DODATKOWO DO CENY NALEŻY DOLICZYĆ 25000 PLN ZA MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ
/miejsce postojowe Nr 8 w budynku Nr 6/
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga dużych nakładów.
Niskie koszty utrzymania: Administracja latem 330zł i 440zł zimą+ 35,04zł miejsce w hali garażowej, prąd
Infrastruktura osiedla: Pełna infrastruktura osiedla. Przed budynkiem ogólnodostępny parking.

Budynek wybudowany w 2011 r. przez POLSERVIS Development Sp. z o.o.
Otoczenie: Osiedle Myśliwski Stok położone w Gdańsku przy ul. Myśliwskie Wzgórze w pobliżu osiedla Morena
Komunikacja: W pobliżu mieszczą się przystanki autobusowe i tramwajowe - połączenia m.in. z Wrzeszczem, Śródmieściem, Ujeściskiem oraz Chełmem. Dobry dojazd do obwodnicy trójmiejskiej. W niedalekiej odległości przystanek kolei metropolitalnej.
Edukacja: Dobre połączenie do Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej czy Akademii Muzycznej w okolicy min.: Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 Adres: Leśna Góra 2, Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21 /szkoła podstawowa nr 2, Gimnazjum nr 28 Adres: Heleny Marusarzówny 10/. XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Adres: Gdańsk Dobrowolskiego 6 a w centrum Wrzeszcza licea, gimnazja, przedszkola, niezliczona liczba prywatnych szkół i kursów.
Zdrowie: Przychodnia lekarska Gdańsk ul. Otwarta 4,
Handel usługi: Liczne sklepy osiedlowe, min. Biedronka, Żabka, Tesco, Lidl, Hipermarket Carrefure, restauracje KFC, McDonald’s
Jeżeli poszukujesz dużego funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do terenów zielonych i z pełną infrastrukturą, powinieneś koniecznie umówić się na prezentację, kto wie czy to mieszkanie nie jest stworzone dla Ciebie…