Sielski klimat I nowa cena I prąd na działce

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 392 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gowino
  • Numer oferty : Q407920
  • Cena za m2 : 86.21 PLN

REZERWACJA

Mieszkaj na wsi, pracuj w mieście - dogodny dojazd!


Na sprzedaż działka budowlana w Gowinie.


Oferta specjalna dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapewne potrzebujesz miejsca, z którego w szybki sposób dojedziesz do miasta. Równie ważna jest lokalizacja szkoły dla Twoich dzieci. A do tego wszystkiego cenisz sobie ciszę i spokój oraz wspólne spędzanie czasu z rodziną w pobliżu lasów i jeziora. Oferta sprzedaży działki w Gowinie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Lokalizacja

Działka zlokalizowana jest w pobliżu ulicy Brzozowej. Wokół rozproszona zabudowa mieszkaniowa i tereny rolne. W pobliżu dojrzysz znaczne tereny leśne oraz Jezioro Ustarbowskie. Do przystanku autobusowego 500 m, do centrum Gowina 1,5 km a do Wejherowa 6 km. 

Nieruchomość

Duża działka o powierzchni 1392 m2 - miejsce idealne do zabawy dla dzieci oraz na wieczornego grilla z rodziną i przyjaciółmi. Również Twój czworonożny pupil będzie zadowolony z dużej przestrzeni. Ogrodzona, porośnięta drzewami, o płaskim ukształtowaniu terenu. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca.  

Media

Prąd - skrzynka przy granicy działki
Woda - w odległości ok 35 m
Gaz - w odległości ok 37 m.

Zapraszam na prezentacje