Wejherowo, Szymona Krofeya

Dom na sprzedaż
420 000 lists.currency.lists.currency.420000.00
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 118,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wejherowo , Szymona Krofeya
  • Rok budowy : 2001
  • Numer oferty : AL232937
  • Powierzchnia działki : 566 m2
  • Cena za m2 : 3544.30 PLN

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę obejmującą sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Wejherowie.

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 118,50m2 zlokalizowany na płaskiej działce o powierzchni 566m2. Umieszczenie domu w przedniej części działki wyodrębniło strefę relaksu i odpoczynku na obsadzonym bujną zielenią podwórzu. Ogrodzony teren nieruchomości wraz z dorodnymi nasadzeniami zapewniają prywatność domownikom. W rogu działki usytuowany jest garaż o powierzchni 29,4m2.

Dom wybudowany został w 2003r. Na uwagę zasługuje wykonanie budynku w technologii murowanej gdzie ściany zewnętrzne zostały  murowane warstwowo (od wewnątrz): gazobeton-styropian-porotherm. Dach pokryty jest blachodachówką. Nie wykonana elewacja pozwoli nowemu właścicielowi na wykonanie jej wedle własnego gustu.

Funkcjonalnie rozmieszczone pomieszczenia dzielą dom na część dzienną oraz sypialnianą. Przekraczając próg domu znajdujemy się w przedpokoju (o pow.6,70m2) pozwalający na swobodną komunikację z, którego przejść można do przestronnego oraz bardzo słonecznego salonu z kominkiem o powierzchni 36,40m2. Obok salonu znajduje się serce domu- duża kuchnia (13,50m2)będąca spełnieniem marzeń każdej gospodyni domowej . Z salonu i kuchni jest wyjście na podwórze. Obok kuchni znajduje się pomieszczenie gospodarcze(o pow.6m2) w którym znajduje się kocioł gazowy Viessmann 24 KW (pozostała część pomieszczenia do zagospodarowania na indywidualne potrzeby domowników). Ostatnim pomieszczeniem na parterze jest WC o pow. 1,50m2.
Na poddasze użytkowe prowadzą drewniane schody z których korytarz kieruje do 3 sypialni o powierzchni : 16,40m2 , 13,60m2 i 12,10m2. Obok największego pokoju znajduje się łazienka 7,20m2 mieszcząca jednocześnie wannę narożną i prysznic.
Ostatnią częścią domu jest wentylowany strych, który można zaadaptować na suszarnię lub schowek.

Dom położony 3 km od centrum miasta , na osiedlu Sucharskiego, blisko sklepów spożywczych, poczty, przedszkola a także stale rozwijającej się strefy sportowo-rekreacyjnej stworzonej na potrzeby mieszkańców.
Dojazd do posesji drogą gminną , utwardzoną.

Cena nie podlega negocjacji.

Dom idealny dla rodzin z dziećmi!!! Serdecznie zapraszam na prezentację.