Kębłowo, Brzechwy

Dom na sprzedaż
310 000 lists.currency.lists.currency.310000.00
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 166,92 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Kębłowo , Brzechwy
  • Rok budowy : 2018
  • Numer oferty : AL829874
  • Powierzchnia działki : 300 m2
  • Cena za m2 : 1857.18 PLN

Na początku marca 2018 zostanie rozpoczęta inwestycja polegająca na budowie domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem użytkowym zrealizowanej według projektu "Dom w Klematisach 20 (B)".

Budynek będzie składał się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, kotłowni i garażu. Powierzchnia użytkowa części mieszkalnej wyniesie 99,27 m2, powierzchnia garażu wyniesie 17,12 m2, a powierzchnia kotłowni wyniesie 4,17 m2.

Cechą charakterystyczną projektu jest bardzo funkcjonalny układ wewnętrzny oraz eleganckie wykończenie elewacji. Wysunięty garaż pozwoli na stworzenie praktycznego zadaszenia nad wejściem głównym oraz dużego balkonu, w formie tarasu, powyżej niego. Prostokątne lukarny umożliwią zastosowanie szerokich drzwi balkonowych, dzięki czemu wnętrze będzie pełne naturalnego światła. Drewniane okładziny elewacyjne połączone ze szklanymi balustradami nadadzą całości stylowy charakter. Szerokie otwarcie na ogród sprawi, że część wypoczynkowa salonu znacznie się powiększy, a dom płynnie połączy się z otaczającym krajobrazem.

Parter domu zostanie w całości przeznaczony na przestronną i wygodną strefę dzienną z reprezentacyjnym salonem z kominkiem oraz częścią jadalną. Otwarta kuchnia pozwoli na dowolne ukształtowanie części roboczej i ilości blatów. Szeroki hol będzie mógł jednocześnie pełnić funkcję garderoby. Z wiatrołapu dostępna będzie część gospodarcza - garaż jednostanowiskowy oraz kotłownia z piecem gazowym. Dwubiegowe schody będą prowadziły do strefy nocnej na poddaszu. Zaprojektowano tutaj cztery komfortowe i ustawne pokoje z balkonami oraz ogólnodostępną łazienkę, z wystarczającą ilością miejsca na wannę, prysznic oraz pralkę. Komunikacja w tym projekcie domu została zaplanowana bardzo optymalnie, a wszystkie pomieszczenia mieszkalne są jasne i wygodne.

Budynek zostanie budowany w nowoczesnej technologii:
- ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
- strop: płyta żelbetowa
- ścianka kolankowa: 140 cm
- dach: dwuspadowy, nachylenie 35 st., więźba drewniana, dachówka ceramiczna
- kocioł: gazowy