Gdynia, Inżynierska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
720 000 lists.currency.lists.currency.720000.00
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 220 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Gdynia Orłowo , Inżynierska
  • Numer oferty : Q831634
  • Powierzchnia działki : 363 m2
  • Cena za m2 : 3272.73 PLN

Dom nadmorskiej dzielnicy Gdynia Orłowo, ulica Inżynierska, promocyjna cena - 720 000 zł!

Dom w zabudowie bliźniaczej, powierzchnia całkowita 220 m2, powierzchnia działki 363 m2.

Nieruchomość położona w środkowej części ulicy Inżynierskiej, w sąsiedztwie zabudowy willowej, domów jednorodzinnych, apartamentowców.

Budynek wybudowany w 1989 roku, 3 kondygnacje, bryła w kształcie sześcianu, dach płaski. Wszystkie piętra zaadaptowane na cele mieszkalne, w obecnym układzie domu wydzielono 5 pokoi, łazienkę, kuchnię, pomieszczenia gospodarcze, kotłownię.

Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona, z tyłu działki blaszany garaż, przy wejściu na posesję domofon, dostępne wszystkie media.

Nieruchomość w przyszłości będzie objęta MPZP (z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, do 4 mieszkań w budynku, pow. zabudowy 25-30%, 3 kondygnacje, wysokość do 10m, Intensywność 0,9, dopuszczalna funkcja usługowa). Aktualnie obowiązują warunki zabudowy.

NOWA cena domu: 720 000 zł

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.

Pośrednictwo zakupu nieruchomości i usługi finansowe w jednym miejscu! Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup lub remont nieruchomości, oferty ponad 20 banków.

Nie jesteś przekonany do mieszkań z drugiej ręki? Poznaj nasze oferty mieszkań z rynku pierwotnego! Bezpłatnie przedstawimy Ci najlepsze propozycje od trójmiejskich deweloperów. Współpraca z nami daje Ci możliwość:
* przeprowadzenia transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika,
* korzystania z preferencyjnych stawek u renomowanych notariuszy,

Niniejsze ogłoszenie nie stawni oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie nasze transakcje są objęte polisą ubezpieczeniową.